The Dark Eyes, BENDYSH

DYSTHYMIA

SpotifyСлушать
Apple MusicСлушать
КИОН МузыкаПресейв
VK МузыкаПресейв
Яндекс МузыкаПресейв
Hi
Enjoy My New Release With My Friend BENDYSH Called DYSTHYMIA, Available This 12/15/25, The main purpose of this song is not commercial; we made it for ourselves. At first, we weren't sure whether to release it, but we decided to share it with our fans, who, although not many, we sincerely thank for listening to our songs. This song is very personal; it's practically about our lives. This song deals with something that has been in our lives for as long as we can remember, We believe we managed to convey the feeling we put into the song. If you'd like to hear this song, we would be more than grateful, thanks for your support, we hope to continue bringing you new music UWU  
Этот сайт использует файлы cookie
Cookies необходимы для оптимальной работы нашего сервиса. Используя сайт, Вы соглашаетесь с обработкой ваших файлов cookie. Подробнее об использовании файлов cookie можно прочитать в нашей Политике конфиденциальности.